VISIONBODY – BEZKÁBLOVÝ TRÉNING EMS

Visionbody je určený všetkým, ktorí chcú zo seba dostať to najlepšie. Preto, lebo v sebe skrýva to najlepšie. Ako celosvetovo jedinečný funkčný tréningový systém EMS umožňuje Visionbody intenzívny tréning svalov celého tela pri úplnej slobode pohybu. Bez kábla, bez vlhkého tréningového oblečenia. Efektívne, šetrne voči kĺbom a trvalo.

PROSTREDIE FITNES PODLIEHA NEUSTÁLYM ZMENÁM

Po silovom tréningu, kardio-tréningu, Body Mind a fasciálnom tréningu považujú mnohí experti elektro-myo-stimulačnú metódu (EMS) za tréningovú formu budúcnosti. Visionbody nenaskakuje na rozbehnutý vlak. Visionbody je lokomotíva. Cestujte s nami.

VISIONBODY POWERSUIT:
SEDÍ NA TELE AKO DRUHÁ KOŽA.

Nikto nevyskočí zo svojej kože. Ale každý, kto sa chce vnútorne a navonok zmeniť, sa môže s Visionbody do druhej kože jednoducho navliecť. Je (takmer) taká príjemná, ako vlastná. Visionbody Powersuit zahalí celé telo, ponúka maximálnu slobodu pohybu a vyzerá úžasne. Aby ste sa aj úžasne cítili, ostáva oblek EMS suchý. Pred začiatkom tréningu nie je potrebné žiadne navlhčenie alebo nastriekanie elektród. Mokrý budete len vtedy, ak intenzívny tréning Visionbody Functional aktivuje potné žľazy.

Aj vtedy antibakteriálna kvalita Visionbody Powersuit zaručuje maximálnu hygienu a neutralitu pachov. Látka je okrem toho spracovaná tak, aby sa rýchlo vysušila. A zároveň je taká odolná, že bez problémov zvládne mnohé prania bez straty funkčnosti. Ako trénujúca osoba tak máte dlho radosť z Vašej druhej kože. O to väčšiu, keď sa ňou skutočne stane: každá trénujúca osoba dostane svoj osobný Visionbody Powersuit s vlastnou registráciou QR-kódu a nosí ho so sebou na tréning.

Šaty robia človeka – v tomto prípade silnejšieho, pohyblivejšieho a atraktívnejšieho. Žiadne zvlhčovanie, žiaden kábel, perfektne sedí a poskytuje maximálnu slobodu pohybu. To je látka, ktorá je budúcnosťou tréningu EMS. Jednoducho sa oblečte, pokochajte sa v zrkadle a začnite!

 
 

tak sme tu my a naše X Body - VISIONBODY

Box, Pilates alebo joga. Budovanie svalov, vytrvalosť alebo redukcia tuku. Existuje toľko športových a tréningových druhov, ako je trénujúcich. Visionbody nastupuje, aby zo všetkého vybral to najlepšie: s tréningovými programami premyslenými do najmenších detailov od vynájdenia športu. S čo najprirodzenejšou moduláciu frekvencie od objavenia elektronickej stimulácie svalov. A s najvýkonnejším Powersuit od čias, odkedy neexistujú žiadni superhrdinovia. Možno to znie neskromne, ale nechceme ponúkať nič viac, iba najlepší funkčný tréningový systém EMS na svete. Keďže sme ale vždy neskromní, na internete, kde sa pletky šíria rýchlejšie ako impulz strednej frekvencie v EMS, by sme nesľubovali nikdy niečo, čo nevieme dodržať.

Znižovanie telesnej hmotnosti je téma, ktoré rieši mnoho ľudí a je jedno či potrebujú zhodiť len pár kilo alebo hneď desiatky. Jednoducho sen o ideálnej štíhlej postave má úplne každý. A nejde len o samotnú krásu, ale tiež o o zdravie. Problémom nadváhy či obezity je predovšetkým stres, nesprávne stravovacie návyky a hlavne nepravidelnosť v stravovaní a tiež málo pohybovej aktivity. Nie je na to všetko čas. Chudnúť totiž neznamená prestať jesť ako si mnoho ľudí nesprávne myslí, ale chudnutie znamená jesť zdravo a pravidelne cvičiť.

Home & Office – osobný tréner už aj u Vás doma, v kancelárii, kdekoľvek v Bratislave a v okolí...

Cvičenie na EMS - el.impulzy prišla na trh s novinkou v podobe revolučnej fitness služby Home & Office. Aj naše FIT Plus J+M už praktizuje túto novinku. Cvičenie doma, alebo v kancelárii - fitness tréningy. Nemusíte nikam chodiť - prídeme za Vami. Vychádzame tak v ústrety časovo vyťaženým zákazníkom, ktorým nie je v dnešnej uponáhľanej dobe ľahostajná ich fyzická kondícia. Svoje služby tak posúvame na ešte vyššiu úroveň. Osobný certifikovaný tréner dorazí k Vám s revolučnou EMS technológiou v čase, kedy sa Vám to hodí, až k Vám domov, či do firmy - kancelárie. Udržať svoje telo v skvelej fyzickej kondícii tak môže naozaj každý. EMS technológia pre vyťažených manažérov aj mamičky na materskej.

Objednajte sa na svoj prvý skúšobmý tréning: 0917 535 907
Za 20 min. Ťa dostaneme do formy!