EMS cvičenie

Fitness 21. storočia na základe technológie EMS (aktivácia celého tela pomocou slabých elektrických impulzov). Tréning s prístrojom XBody je najnovšia generácia elektrostimulačných zariadení. Vďaka telu priľnavým elektródam sa svalstvo stimuluje na správnom mieste a v sile, ktorá vyhovuje individuálnym potrebám klienta. Týmto prístrojom precvičíte až 90 % svalovej hmoty – všetky hlavné svalové skupiny, dokonca aj stredné a hlboko uložené svaly a to len za 20 minút 1 – 2 krát týždenne.

Cena:

od 15 Eur

Máte, alebo trpíte niektorým z nasledujúcich bodov ?

tak sme tu my a naše EMS cvičenie

Chcete byť nabitý energiou a skvele vyzerať?

Vyformovaná postava bez tuku a celulitídy, vybudované svaly, kondícia a rýchlejší metabolizmus sú výsledkom zdravého a krásneho tela bez bolestí. Pri rôznych diétach bez dostatku pohybu sú naše väzy a svaly oslabené. Odstráňte problémy s celulitídou – kedy sú tukové bunky viditeľné z dôvodu, že väzivo nie je schopné ich udržať. XBody napína väzivá, prispieva k lepšiemu fungovaniu krvného obehu, ničí tukové bunky a Vaša pokožka sa viditeľne zlepšuje. Vaše svaly dokážu samé spaľovať kalórie. Ide vlastne o opačný takzvaný jojo-efekt: čím viac svalov máte, tým viac kalórií zo stravy spotrebujú na svoje fungovanie. Regulovanie Vašej telesnej hmotnosti a tvarovanie postavy je preto oveľa jednoduchšie. Práve tréning typu XBody je podľa množstva štúdií vysoko účinný pri tvorbe kvalitnej svalovej hmoty.Cieľ cvičenia s X Body

  • zníženie telesného tuku
  • budovanie a posilnenie svalov
  • tvarovanie postavy
  • odstránenie prejavov celulitídy
  • zlepšenie kondície
  • zmiernenie bolesti chrbta
  • odstránenie svalových dysbalancií
  • odstránenie prejavov inkontinencie

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

1NIE JE TÁTO METÓDA TRÉNINGU PRÍLIŠ DRAHÁ?
Celkom určite nie je. Cena je v porovnaní s cenou osobného tréningu plne konkurencie schopná, pričom si naviac môžeme ušetriť množstvo času a ako je známe, "čas sú peniaze". Už v krátkej dobe sa dostavujú účinné, rýchle a dobre viditeľné výsledky, preto ani nemusíte vydávať peniaze na márne pokusy a všelijaké "zázračné" pilulky. Dlhodobo je v stávke Vaše zdravie, ktorého hodnota sa dá ťažko vyčísliť a je dobré uvažovať aj nad tým, koľko je človek práce(ne)schopný, atď.
2PRE KOHO JE CVIČENIE URČENÉ?
Program je jedinečný v tom, že s ním môže začať ktokoľvek, nezávisle na veku, pohlaví a predchádzajúcich tréningových skúsenostiach, pričom je úplne bezpečný a v neporovnateľne kratšej dobe umožní telu omnoho intenzívnejší pohyb ako iné tréningové programy, v dôsledku čoho sa aj žiadané výsledky dostavia podstatne rýchlejšie.
3PRED CVIČENÍM
Tréner klientovi pred cvičením podáva izotonický športový nápoj. Pred začiatkom cvičenia si klient oblečie z hygienických dôvodov špeciálny bavlnený úbor, pomocou ktorého sa dosiahne cieľ 80 svalových kontrakcií za sekundu.
4POČAS CVIČENIA
Statické cvičenie a silu impulzov je možné nastaviť podľa individuálnych potrieb pre každú časť tela. Po 20 minútach cvičenia sa klient cíti ako po 1,5 až 2 hodinovom tréningu v posilňovni. Počas tréningu klient za ťažuje len svalovú časť tela bez akejkoľvek záťaže šliach a kĺbov.
5VÝSLEDOK
Elektrické impulzy zaistia, že v tele súčasne pracuje 90 % svalov. Výsledkom je vyššie spaľovanie tukov, nižšia hmotnosť, krajšie, súmerné telo bez celulitídy, dobre tvarované svaly.
6ČO JE ZAHRNUTÉ V CENE
- osobný tréner počas celého tréningu
- zapožičanie uteráka
- použitie sprchového gélu, šampónu
7ZDRAVOTNÉ KONTRAINDIKÁCIE
Z hľadiska ochrany zdravia tréning s EMS strojom nepoužívame v situáciách ak osoba:
- Je mladšia ako 15 rokov
- Trpí srdcovo-cievnymi ochoreniami
- Disponuje kardiostimulátorom, alebo iným implantovaným elektronickým lekárskym prístrojom
- Trpí ťažkými neurologickými ochoreniami alebo inými kŕčovými záchvatmi (skleróza multiplex, spastická spinálna paralýza, Parkinsonova choroba, ochrnutie a epilepsia, žlčníkové a obličkové koliky a pod.)
- Nádorové ochorenia
- Diabetes mellitus ( cukrovka )
- Je tehotná, dojčí alebo je v čase prvých dvoch dní menštruácie
- Trpí horúčkou, akútnymi bakteriálnymi alebo vírusovými ochoreniami
- Trpí hemofíliou (porucha zrážania krvi)
- Trombóza, tromboflebitída
- Trpí nádorovými  ochoreniami (karcinóm prsníka)
- Má kovové implantáty v tele, vrátane fixujúcich kovov na protézy (výnimkou sú platinové implantáty)
- Má jazvy na častiach tela menej ako 10 mesiacov po operačnom zákroku (neumiestňujú sa elektródy na zjazvené časti tela)
- Trpí akútnym zápalom kĺbov (Artritída je chronické zápalové ochorenie postihujúce kĺby)
- Trpí vysokým krvným tlakom (kardio-tréning urýchľuje pulz, preto počas tréningu je potrebné vyhnúť sa tomuto spôsobu